אם קרוב משפחתכם אשר אהבתם והלך לעולמו התגורר באזור קרית אתא לבטח אתם מחפשים כעת בעלי מקצוע דוגמת מצבות קרית אתא. אבן ושיש שלומי הינו עסק לבניית ועיצוב מצבות. יחד נעצב ונבנה ליקרכם המנוח את המצבה האיכותית והטובה ביותר בעבור.

מצבות קרית אתא – תחזוקה נכונה של המצבה

אם אתם מתכננים לשכור את שירותיו של עסק לבניית מצבות בקרית אתא או בכל מקום אחר בארץ חשוב שתדעו מספר גורמים לפני השכרת השרות של אותו בעל מקצוע.

1.      לא כל בעל עסק לעיצוב באבנים ושיש יכול להיות מתקין מצבות. רק קבלני מצבות אשר מוכרים ומאושרים ע"י בית העלמין רשאים לעסוק במלכת התקנת המצבות, וזאת בהינתן אישור בלבד מבית העלמין. ראשית בית העלמין בודקת את זהות והמתקין ואת תכנון התקנת המצבה, ורק כי כל מאושרים יינתן ההיתר להתקנת המצבה.  

2.      בית העלמין אינו אחראי לתחזוקת המצבה וניקיונה. התפקיד של תחזוקת המצבה ונקיונה הוא תפקיד המשפחה וקרובי המנוח ואינו של בית העלמין. על כן רצוי לקנות חומרי ניקוי ייעודים לסוג אבן המצבה, לנקות ולתחזק את המצבה. העדר תחזוקה נכונה יכול להביל לבלאי המצבה כגון צמיחת שורשים וצמחייה בחריציה המצבה  ושהמתת אותיות מן המצבה.

3.      אפשרויות הכיתוב במצבה- הכיתוב במצבה מתאפשר באמצעות שני אפשרויות עיקריות- חריטה והדבקת אותיות. חשוב להדגיש ולציין כי שני האפשרויות אללו הינן אפשרויות המתאמות למצבות ועל כן שינהם עמידות, אך כיתוב באמצעות חריטה באבן הינה האפשרות העמידה ביותר שמא אין חשש כי האותיות יושמטו (בניגוד להדבקת אתיות) חשוב להדגיש שעם היתרון זה חריטה על מצבה הינה יקרה יותר מאשר הדבקת אותיות על מצבה.

בחירת מצבות ובונה מצבות בקרית אתא מקצועי

בכל הקשור לבחירת מצבות יש להתייעץ עם בעל המקצוע אתו תעבדו. כאשר אנו מחפשים איש מקצוע אשר יבנה מצבה חשוב לבדוק כי מדובר באיש מקצועי ואמין, וכמובן באיש מקצוע אשר מאושר ומוכר על ילדי בית העלמין. אבן ושיש שלומי הינו עסק אמין ומקצועי ביותר בתחום בניית המצבות הפועל מזה יותר משני עשורים.